Zapraszamy na kolejną edycję Akredytowanego Kursu dla ABI

Już 5 grudnia, w Hotelu BOSS w Warszawie (Miedzeszyn) rozpoczynamy kolejną edycję akredytowanego Kursu dla Administratorów Bezpieczeństwa informacji.

Zapraszamy na pierwszy w Polsce akredytowany Kurs dla Administratorów Bezpieczeństwa Informacji, który w kompleksowy sposób przygotowuje uczestników do pełnienia funkcji Administratorów Bezpieczeństwa Informacji jak i Inspektorów Ochrony Danych Osobowych pod względem merytorycznym, organizacyjnym i metodologicznym.

INFORMACJE SZCZEGÓŁOWE

 

Program szczegółowy o potwierdzonej wysokiej jakości i obszernym zakresie tematycznym jest wzbogacony licznymi CASE STUDIES pozwalającymi na nabycie praktycznych doświadczeń w realizowaniu swoich funkcji.

 

Kurs kończy się egzaminem, którego pozytywne zaliczenie uprawnia do uzyskania zaświadczenia o ukończeniu Kursu dla Administratorów Bezpieczeństwa Informacji.

 

Każdy uczestnik kursu otrzyma półroczny dostęp do profesjonalnego stale aktualizowanego portalu odoserwis.pl, zawierający liczne wzory dokumentów i klauzul, omawiane podczas zajęć i pomocne w sprawowaniu swoich obowiązków, jak również setki artykułów, porad i orzeczeń.

 

Uzupełnieniem wiedzy nabytej w ramach kursu jest ponad 100-stronicowa autorska Metodyka pracy administratora bezpieczeństwa informacji będąca pozycją zawierającą liczne praktyczne porady, wskazówki i komentarze przydatne w pracy ABI.

 

Do udziału w kursie zapraszamy kandydatów na Administratorów Bezpieczeństwa Informacji oraz Inspektorów Ochrony Danych Osobowych jak i osoby już pełniące te funkcje oraz inne osoby zawodowo zajmujące się tematyką ochrony danych osobowych.

pdf

Formularz rejestracyjny

Pobierz plik [334.92 KB]

Skontaktuj się z nami

Sylwia Kokora

22 651 60 31

884 999 892

s.kokora@jds.com.pl

Zostań naszym klientem